W swojej pracy zawodowej świadczę pomoc prawną klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom.

Specjalizuję się w dziedzinach prawa szczegółowo wskazanych w zakładce "obszary działalności", jednak moja wiedza i doświadczenie obejmują także inne, niewymienione, kategorie spraw.
Wykonuję nastepujace czynności:

- udzielanie porad prawnych,

- sporządzenie opinii prawnych,

- sporządzanie wszelkich pism procesowych i pozaprocesowych, tj. wezwania do zapłaty, pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia, kasacje, skargi kasacyjne, odwołania,

- zastępstwo procesowe przed sądami wszystkich instancji oraz reprezentacja przed innymi podmiotami (prokuratura, policja, organy administracji publicznej).

Świadczę pomoc prawną w Wałbrzychu i okolicach, a także w pozostałych miejscowościach z obszaru Sądu Okręgowego w Świdnicy. Zajmuję się także sprawami spoza tego terytorium, w innych miastach w Polsce, zwłaszcza na Dolnym Śląsku. Do moich klientów należą też osoby mieszkające za granicą, którym pomagam w uporządkowaniu spraw prawnych w Polsce.

    Moja kancelaria mieści sie w centrum Wałbrzycha przy ul. Konopnickiej 1 - zaledwie kilkadziesiąt metrów od Sądu Rejonowego w Wałbrzychu (wejście z parteru przez O.K. Home Nieruchomości). Jest czynna od poniedziałku do piątku w następujących godzinach: poniedziałek, środa, piątek - od 8 do 16, wtorek, czwartek - od 9.30 do 17.30, a także w innych terminach po uprzednim kontakcie i umówieniu się. Zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy, mailowo lub osobiście w siedzibie kancelarii.


ul. M. Konopnickiej 1, 58-300 Wałbrzych

tel. (+48) 787 453 612

fax (+48) 746 604 677

kancelaria@adwokatsikorska.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek, środa, piątek - od 8 do 16

wtorek, czwartek - od 9.30 do 17.30