Od kilku lat wspłpracuję z zagranicznymi kancelariami prawnymi, zwłaszcza irlandzkimi, w zakresie spraw, w których wydano europejski nakaz aresztowania (ENA).

W postępowaniach tych bardzo istotna jest stała kooperacja z prawnikami z kraju, w którym przebywa osoba mająca być przekazana do Polski, a nadto działania w kraju zmierzające do ustalenia podstaw wydania nakazu, a następnie do wyboru najkorzystniejszej dla klienta drogi postępowania. Zdaję sobie sprawę z tego, że często europejski nakaz aresztowania jest wydawany wobec osób, które w przeszłości popadły w konflikt z prawem, a następnie po wyjeździe z Polski ustabilizowały swoją sytuacje rodzinną i zawodową, a postępowanie quasi ekstradycyjne burzy ten mozolnie budowany ład życiowy. Moje doświadczenie zawodowe z zakresu tych spraw pozwala podjąc próbę zmniejszenia lub czasem nawet wyeliminowania negatywnych skutków takich postępowań.

 

    Moja kancelaria mieści sie w centrum Wałbrzycha przy ul. Konopnickiej 1 - zaledwie kilkadziesiąt metrów od Sądu Rejonowego w Wałbrzychu (wejście z parteru przez O.K. Home Nieruchomości). Jest czynna od poniedziałku do piątku w następujących godzinach: poniedziałek, środa, piątek - od 8 do 16, wtorek, czwartek - od 9.30 do 17.30, a także w innych terminach po uprzednim kontakcie i umówieniu się. Zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy, mailowo lub osobiście w siedzibie kancelarii.


ul. M. Konopnickiej 1, 58-300 Wałbrzych

tel. (+48) 787 453 612

fax (+48) 746 604 677

kancelaria@adwokatsikorska.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek, środa, piątek - od 8 do 16

wtorek, czwartek - od 9.30 do 17.30